K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o cookies
Výprodej! Dámská 100% MERINO polokošile KR AREA Zobrazit větší

Dámská vlněná polokošile s KR Lasting AREA

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


Nový produkt

Dámská funkční polokošile s rozepínáním na druky, krátký rukáv a límeček. Jemný až hedvábný omak. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstný hladký úplet s plochými švy. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost.

Více informací

581 Kč

-45%

1 055 Kč

Přidat na seznam přání

  • fialová

1 Položka

K dispozici

Upozornění: poslední kus skladem!

ZnačkaLasting
Vlna (WO)100% Merino

Dámská funkční polokošile s rozepínáním na druky, krátký rukáv a límeček. Jemný až hedvábný omak. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstný hladký úplet s plochými švy. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost. ??

Vlněné výrobky z MERINO australské vlny v úpravě SUPEWASH jsou materiálem, který uspokojí nejnáročnější uživatele vyznávající dobrodružný styl života. "Druhá kůže, sroste s materiálem, nezapáchá, vyjmečně elastický." To jsou slova uživatelů. Vlněné výrobky s plochými švy jsou velmi elegantní a přirozeně slušivé.

Vlna Merino
Vlna je duté vlákno, které bylo po milióny let vyvíjeno k ochraně savce. Merino vlna má všechny kladné vlastnosti vlny, které jsou vylepšeny použitím jen extra jemné ovčí vlny. Merino vlna má oproti ostatním vláknům velké přednosti, jako např.: jemný až hedvábný omak, termoregulační schopnosti, elasticitu, prodyšnost, schopnost odvádět pot, ochranu před UV zářením, antibakteriální a antialergické účinky.

Přednosti Merino vlny:

JEMNÝ AŽ HEDVÁBNÝ OMAK - nejjemnější typy Merino vlny (SUPER FINE) mají vlákna o průměru 16 mikrometru (mikronu), tj. 0,016 milimetru. Pro srovnání: lidský vlas má průměr 100 mikrometru.

TERMOREGULACNÍ SCHOPNOST - vlněné textilní materiály vytvářejí na těle mikroklima, které zabraňuje rychlému průniku vnějšího klimatu k pokožce - ať již chladného v zimě (vlna „hřeje“) nebo horkého v létě (vlna „chladí“).

ODVOD POTU - povrch vlákna je hydrofobní, odpuzuje pot. Pot se buď odpaří, nebo je-li zadržován (například další vrstvou oděvu), vsákne se dovnitř vlákna, které je naopak hydrofilní. Vnitřek vlákna vlny má schopnost absorbovat vlhkost až do 30% své váhy aniž by vlákno bylo cítit vlhké nebo studené. I plne „nasáté“ vlákno zastává na omak suché a zároveň neztrácí nic ze své termoregulační schopnosti.

PRODYŠNOST - vlněný textilní materiál je i v husté struktuře dobře prodyšný („dýchá“), Tato vlastnost zároveň umožňuje vlhkosti ve vláknech rychle se odparovat. Prodyšnost je zajištěna nepravidelnou povrchovou strukturou vlněného vlákna, které je tvořené mikroskopickými šupinkami.

ANTIBAKTERIÁLNÍ SCHOPNOST - vlna je tvořena z 90% z proteinu (keratin), váže na sebe škodlivé látky včetně viru a bakterií, omezuje jejich rozklad a množení. Vlněný oděv ani po několikanásobném užití nezapáchá. Popřípadě stačí Vlněný oděv vyvětrat, čímž se případných pachu sám zbaví.

VLNA JE ANTIALERGENÍ - nejsou známy žádné alergické reakce na vlnu (pozor nezaměňovat s tzv. „alergií“ na vlnu kdy se lidé s citlivou kůží cítí nepohodlné při nošení běžné vlny, která má velký průměr v mikronech). Merino vlna extra fine, případně super fine (se 16 mikrometry) má jemný téměř hedvábný omak, že nevadí ani zatvrzelým odpůrcům vlny.

VLNA CHRÁNÍ PRED UV ZÁRENÍM - což mnohá syntetická vlákna nečiní vůbec či jen nedostatečně.

DUTÉ VLÁKNO - ovčí vlna je přirozené duté vlákno.

Jak pečovat o vlněné funkční prádlo:

Aby Vám naše prádlo zabezpečilo správnou funkci a dlouhodobou trvanlivost, je třeba dodržovat několik zásad:
- prádlo s obsahem MERINO vlny pereme na 30 oC (uvedeno na štítku výrobce)
- při praní nepoužíváme aviváž! Aviváž znehodnocuje funkční vlastnosti prádla. Tzv. "zalepuje" strukturu prádla, znehodnocuje termoizolační vlastnosti a schopnost odvádět vlhkost.
- používáme výhradně běžné prací prostředky na vlněné výrobky
- pereme naruby v pračce s nastaveným vhodným programem na vlnu (tzv. šetrné praní, ruční praní)
- nesušíme na přímém slunci
- vlněné výrobky je možné lehce přežehlit parní žehličkou
- samočisticí schopnosti ovčí vlny podpoříte vyvěšením do volného prostoru ve vlhkém prostředí, např. v mlze či po dešti, přes noc venku apod. Vlákna ovčí vlny se postaví a snáze se zbaví zbytkové vlhkosti či pachů odváděných z lidského těla.

Tento produkt prozatím nebyl hodnocen. Přihlašte se pro vložení recenze.

Napsat recenzi

Dámská vlněná polokošile s KR Lasting AREA

Dámská vlněná polokošile s KR Lasting AREA

Dámská funkční polokošile s rozepínáním na druky, krátký rukáv a límeček. Jemný až hedvábný omak. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstný hladký úplet s plochými švy. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost.

23 dalších produktů ve stejné kategorii: