Slevy

Nákup se slevou

Věrnostní program
Jako poděkování za Váš nákup Vám připíšeme na účet věrnostní body. Je to odměna pro stálé a věrné zákazníky, kteří nakupují v našem internetovém obchodě. Lze za ně získat slevové poukazy, které můžete použít v pokladně při dalším nákupu. Za nákup získá každý registrovaný zákazník přiměřený počet bodů, které si může vyměnit za slevový kupon v sekci můj účet. Počet bodů, které můžete získat, je vždy napsán u každého produktu.

Komu body rozdáváme?
Body Vám budou přiděleny, pokud nakoupíte jako registrovaný zákazník v eshopu Robimaus. Body se Vám ukážou po zaplacení objednávky. Počet získaných bodů naleznete po přihlášení v sekci Můj účet - Moje věrnostní body.

Kolik mohu bodů získat?
Počet získaných bodů záleží jen na výši Vašeho nákupu. V každém detailu položky je uvedeno, kolik bodů získáte za nákup dané položky. Pokud u položky není napsán počet bodů, na daný produkt je již uplatněna jiná sleva anebo není zvýhodněn získáním tohoto bonusu. Pro získání bodů je nutné vytvořit objednávku online přes naše internetové stránky.

Jak mohu body použít?
Získané věrnostní body z předcházejících nákupů je nutné vyměnit za slevový kupon. To lze provést po přihlášení v sekci Mé věrnostní body. Zde kliknete na Získat slevový kupon v hodnotě ... Kč. Zde vidíte všechny kupony, které máte k dispozici nebo už použité. Vygenerovaný slevový kód se vkládá při objednávce v sekci Košík. Po dokončení objednávky již nelze kód použít, pouze v příštím nákupu.

Slevové kupony (resp. kód slevového kuponu), můžete poslat i Vašim přátelům, rodinným příslušníkům nebo známým, jako dárek. Ti za ně mohou také nakoupit.

Věrnostní body se Vám přičtou až po uhrazení Vaší objednávky. 

V případě otázek ohledně věrnostních bodů nás neváhejte kontaktovat.