Dětské funkční prádlo

I děti se chtějí cítit dobře. Naše dětské funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) vyrobené ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Použití dětského funkčního prádla je ve všech sportovních a outdoorových aktivitách i v mn...

I děti se chtějí cítit dobře. Naše dětské funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) vyrobené ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Použití dětského funkčního prádla je ve všech sportovních a outdoorových aktivitách i v mnoha běžných či pracovních činnostech, zvláště všude tam, kde se člověk často a střídavě potí a současně se potřebuje chránit před chladem apod. Použité "funkční" materiály se liší jak schopností odvádět vlhkost, tak dalšími specifickými vlastnostmi, jako zda je materiál hypoalergický (silproX), příjemný na nošení (bavlna/modal), lehký (Polypropylen), vhodný na základní či vrchí vrstvu, snadno pratelný apod.

Více

Dětské funkční prádlo Obsahuje 2 produktů.

 • 308 Kč

  Speciální dětské funkční tričko s dlouhým rukávem z materiálu NANOSILVER, vysoká prodyšnost, ideální odvod potu, vysoká tepelná izolace. Antibakteriální schopnosti díky nanočásticím stříbra, kdy jsou bakterie v prádle přirozeně likvidovány a nedochází k tvorbě zápachu.

  308 Kč
  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
 • 259 Kč

  Speciální dětské funkční tričko s krátkým rukávem z materiálu NANOSILVER, vysoká prodyšnost, ideální odvod potu, vysoká tepelná izolace. Antibakteriální schopnosti díky nanočásticím stříbra, kdy jsou bakterie v prádle přirozeně likvidovány a nedochází k tvorbě zápachu.

  259 Kč
  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek