Naše dámské funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) vyrobené ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Použití dámského funkčního prádla je ve všech sportovních a outdoorových aktivitách i v mnoha běžných či pracovních činn...

Naše dámské funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) vyrobené ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Použití dámského funkčního prádla je ve všech sportovních a outdoorových aktivitách i v mnoha běžných či pracovních činnostech, zvláště všude tam, kde se člověk často a střídavě potí a současně se potřebuje chránit před chladem apod. Použité "funkční" materiály se liší jak schopností odvádět vlhkost, tak dalšími specifickými vlastnostmi, jako zda je materiál hypoalergický (silproX), příjemný na nošení (bavlna/modal), lehký (Polypropylen), vhodný na základní či vrchí vrstvu, snadno pratelný apod.

Více

Dámské funkční prádlo Obsahuje 16 produktů.

na stránce
 • 843 Kč

  Dámské funkční dvouvrstvé spodky s MERINO vlnou, ideální odvod potu a termoregulační schopnosti díky vlně MERINO, jemný omak, ploché švy, anatomicky tvarováno. Vhodné na všechny sporty i na běžné nošení.

  843 Kč
  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
 • 756 Kč 1 080 Kč -30%
  Sleva!

  Dámské termo triko se stojáčkem a s dlouhým raglánovým rukávem. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstný hladký úplet s plochými švy a jemný až hedvábný omak.

  756 Kč 1 080 Kč -30%
  Není k dispozici
 • 890 Kč

  Dámské funkční triko, krátký raglánový rukáv. Jemný až hedvábný omak. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstný hladký úplet s plochými švy. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost AS SOFT AS SILK, THERMOREGULATORY ABILITY, SWEAT TRANSPORT, PERMEABILITY, ANTIBACTERIAL ABILITY.

  890 Kč
  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
 • 662 Kč 945 Kč -30%
  Sleva!

  Dámské funkční triko se stojáčkem na zip, krátký raglánový rukáv. Jemný až hedvábný omak. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstný hladký úplet s plochými švy. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost.

  662 Kč 945 Kč -30%
  K dispozici
 • 626 Kč

  Dámské funkční sportovní počesané spodní kalhoty s ideálním odvodem potu, vysokou tepelnou izolací. Materiál velmi rychle schne, propouští vlhkost a neváže ji na sebe.Silnější úplet který je uvnitř počesán, zajistí komfortní klima i ve velkém chladnu.

  626 Kč
  K dispozici
 • 626 Kč

  Dámské funkční sportovní počesané termoprádlo s dlouhým rukávem a ideálním odvodem potu, vysokou tepelnou izolací. Materiál velmi rychle schne, propouští vlhkost a neváže ji na sebe.Silnější úplet který je uvnitř počesán, zajistí komfortní klima i ve velkém chladnu.

  626 Kč
  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
 • 231 Kč

  Dámské sportovní boxerky VoXX SE jsou funkční prádlo pro letní období. Vysoký odvod vlhkosti, výborná termoizolace, snadná údržba, anatomické tvarování a ploché švy, antibakteriální ochrana ionty stříbra silproX. To vše jsou vlastnosti charakterizující funkční oblečení řady SE.

  231 Kč
  K dispozici
 • 521 Kč

  Dámské triko s krátkým rukávem VoXX SE je funkční prádlo pro letní období. Vysoký odvod vlhkosti, výborná termoizolace, snadná údržba, anatomické tvarování a ploché švy, antibakteriální ochrana ionty stříbra silproX. To vše jsou vlastnosti charakterizující funkční oblečení řady SE.

  521 Kč
  K dispozici
 • 485 Kč

  Dámské sportovní 100% bavlněné tepláky. Velice pohodlné, vhodné na běžné nošení i lehkou sportovní zátěž.

  485 Kč
  K dispozici
 • 775 Kč

  Dámské MERINO dlouhé spodní kalhoty VoXX IN jsou dvouvrstvé funkční termoprádlo. Vnější vrstva je z vypředené kvalitní vlny (CLIMAYARN) a vnitřní vrstva z polypropylenu silproX, který obsahuje ionty stříbra.??

  775 Kč
  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
 • 775 Kč

  Dámské MERINO triko s dlouhým rukávem VoXX IN je dvouvrstvé funkční termoprádlo. Vnější vrstva je z vypředené kvalitní vlny (CLIMAYARN) a vnitřní vrstva z polypropylenu silproX, který obsahuje ionty stříbra.?

  775 Kč
  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
 • 405 Kč

  Dámské prádlo (termoprádlo), funkční sportovní boxerky. Bezešvé tzv. Seamless provedení. Dvouvrstvé prádlo se skládá z vnější vrstvy mikro polyamidu a vnitřní vrstvy polypropylenu silproX, který obsahuje ionty stříbra. Tato kombinace zajišťuje maximální prodyšnost a velký odvod potu.?

  405 Kč
  K dispozici
Zobrazují se 1 – 12 z 16 položek