Termoprádlo

Nejlepší funkční prádlo a termoprádlo českých značek VoXX, Jitex a Lasting. Funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Podle použití rozlišujeme funkční prádlo pro: základní vrstvu - p...

Nejlepší funkční prádlo a termoprádlo českých značek VoXX, Jitex a Lasting. Funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Podle použití rozlišujeme funkční prádlo pro: základní vrstvu - prádlo přímo na tělo, např. trika, trika s dlouhým rukávem, spodky, ponožky, ale také noční košile a pyžama, střední vrstvy - roláky, mikiny, spodky (většinou se použije do chladu), vrchní vrstva (např. větrovky, kalhoty) už většinou není "funkční prádlo", ale "oblečení s membránou", tj. funkční vlákna tvoří membránu, která je zespod spojena s vrchním materiálem bundy či větrovky. Použití funkčního prádla je ve všech sportovních a outdoorových aktivitách i v mnoha pracovních činnostech, zvláště všude tam, kde se člověk často a střídavě potí a současně se potřebuje chránit před chladem apod. Jednotlivé "funkční" materiály se liší jak schopností odvádět vlhkost, tak dalšími vlastnostmi, jako zda je materiál hypoalergický, příjemný na nošení, lehký, vhodný na základní či vrchní vrstvu, snadno pratelný apod. Zdroj Wiki..

Více

Termoprádlo Obsahuje 31 produktů.

podkategorie

 • Dámské funkční prádlo

  Naše dámské funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) vyrobené ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Použití dámského funkčního prádla je ve všech sportovních a outdoorových aktivitách i v mnoha běžných či pracovních činnostech, zvláště všude tam, kde se člověk často a střídavě potí a současně se potřebuje chránit před chladem apod. Použité "funkční" materiály se liší jak schopností odvádět vlhkost, tak dalšími specifickými vlastnostmi, jako zda je materiál hypoalergický (silproX), příjemný na nošení (bavlna/modal), lehký (Polypropylen), vhodný na základní či vrchí vrstvu, snadno pratelný apod.

 • Pánské funkční prádlo

  Naše pánské funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) vyrobené ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Použití pánského funkčního prádla je ve všech sportovních a outdoorových aktivitách i v mnoha běžných či pracovních činnostech, zvláště všude tam, kde se člověk často a střídavě potí a současně se potřebuje chránit před chladem apod. Použité "funkční" materiály se liší jak schopností odvádět vlhkost, tak dalšími specifickými vlastnostmi, jako zda je materiál hypoalergický (silproX), příjemný na nošení (bavlna/modal), lehký (Polypropylen), vhodný na základní či vrchí vrstvu, snadno pratelný apod.

 • Sportovní oblečení

  Nabízíme Vám značkové sportovní oblečení pro ženy, muže a děti. V naší nabídce můžete nalézt trička, tílka a bolerka, dlouhé, krátké kalhoty i 7/8 kalhoty. Veškeré oblečení je vyráběno zde v České republice a z převážně českých materiálů v kombinaci bavlna + elastan, doplněné materiály Supplex, Coolmax, Softshell, Thermolite, Thermocool a Polyester a další. Veškeré oblečení je vysoce kvalitní, elegantní a pohodlné.

na stránce
 • 352 Kč 440 Kč -20%
  Sleva!

  Pánské univerzální funkční triko SINGLE MICRO. Jednovrstvá pletenina zabezpečuje odvod potu a vlhkosti od pokožky. Raglanový střih. 

  352 Kč 440 Kč -20%
  K dispozici
 • 455 Kč 649 Kč -30%
  Sleva!

  Pánské MERINO boxerky. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstvý hladký úplet s plochými švy a jemný až hedvábný omak.

  455 Kč 649 Kč -30%
  Není k dispozici
 • 843 Kč

  Dámské funkční dvouvrstvé spodky s MERINO vlnou, ideální odvod potu a termoregulační schopnosti díky vlně MERINO, jemný omak, ploché švy, anatomicky tvarováno. Vhodné na všechny sporty i na běžné nošení.

  843 Kč
  K dispozici
 • 556 Kč 741 Kč -25%
  Sleva!

  Pánské CoolMaxové triko s dlouhým rukávem. Prodloužená záda pro maximální komfort při nošení. 200 g/m2.

  556 Kč 741 Kč -25%
  K dispozici
 • 890 Kč

  Dámské funkční triko, krátký raglánový rukáv. Jemný až hedvábný omak. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstný hladký úplet s plochými švy. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost AS SOFT AS SILK, THERMOREGULATORY ABILITY, SWEAT TRANSPORT, PERMEABILITY, ANTIBACTERIAL ABILITY.

  890 Kč
  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
 • 739 Kč 1 055 Kč -30%
  Sleva!

  Dámská funkční polokošile s rozepínáním na druky, krátký rukáv a límeček. Jemný až hedvábný omak. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstný hladký úplet s plochými švy. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost.

  739 Kč 1 055 Kč -30%
  K dispozici
 • 1 071 Kč 1 260 Kč -15%
  Sleva!

  Pánská funkční polokošile s rozepínáním na druky, krátký rukáv a límeček. Jemný až hedvábný omak. Výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti díky super jemné vlně MERINO 16 mikronů. Jednovrstný hladký úplet s plochými švy. Odvod potu, prodyšnost, antibakteriální schopnost.

  1 071 Kč 1 260 Kč -15%
  Není k dispozici
 • 756 Kč

  Dámská sportovní funkční mikina (pulovr) VoXX SO, s ideálním odvodem potu a vysokou tepelnou izolací. Materiál velmi rychle schne, propouští vlhkost a neváže ji na sebe. U krku rozepínání na zip s ochranou protí poškrábání. Silnější úplet který je uvnitř počesán, zajistí komfortní klima i ve velkém chladnu.

  756 Kč
  K dispozici
 • 626 Kč

  Dámské funkční sportovní počesané spodní kalhoty s ideálním odvodem potu, vysokou tepelnou izolací. Materiál velmi rychle schne, propouští vlhkost a neváže ji na sebe.Silnější úplet který je uvnitř počesán, zajistí komfortní klima i ve velkém chladnu.

  626 Kč
  K dispozici
 • 626 Kč

  Dámské funkční sportovní počesané termoprádlo s dlouhým rukávem a ideálním odvodem potu, vysokou tepelnou izolací. Materiál velmi rychle schne, propouští vlhkost a neváže ji na sebe.Silnější úplet který je uvnitř počesán, zajistí komfortní klima i ve velkém chladnu.

  626 Kč
  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
 • 891 Kč

  Pánská sportovní funkční mikina (pulovr) VoXX SO, s ideálním odvodem potu a vysokou tepelnou izolací. Materiál velmi rychle schne, propouští vlhkost a neváže ji na sebe. U krku rozepínání na zip s ochranou protí poškrábání. Silnější úplet který je uvnitř počesán, zajistí komfortní klima i ve velkém chladnu.

  891 Kč
  K dispozici
 • 626 Kč

  Pánské funkční sportovní počesané spodní kalhoty s ideálním odvodem potu, vysokou tepelnou izolací. Materiál velmi rychle schne, propouští vlhkost a neváže ji na sebe.Silnější úplet který je uvnitř počesán, zajistí komfortní klima i ve velkém chladnu.

  626 Kč
  K dispozici
Zobrazují se 1 – 12 z 31 položek