Dětské

Dětské sportovní ponožky, běžné dětské ponožky, podkolenky a punčocháče. Pro sportovní aktivity, ponožky pro běžné nošení i dětské ponožky 100% bavlněné. Ponožky a podkolenky pro děti si můžete vybrat podle svého vlastního vkusu, nebo se s námi poradit jaké jsou pro jakou příležitost nejvhodnější. Najdete zde tenké dětské ponožky, nebo 100% bavl...

Dětské sportovní ponožky, běžné dětské ponožky, podkolenky a punčocháče. Pro sportovní aktivity, ponožky pro běžné nošení i dětské ponožky 100% bavlněné. Ponožky a podkolenky pro děti si můžete vybrat podle svého vlastního vkusu, nebo se s námi poradit jaké jsou pro jakou příležitost nejvhodnější. Najdete zde tenké dětské ponožky, nebo 100% bavlněné, ale i zimní dětské podkolenky.

Více

Dětské Obsahuje 55 produktů.

podkategorie

 • Kojenecké ponožky

  Kojenecké ponožky od nejmenších velikostí. Značkové VoXX, v běžném, nebo v dárkovém provedení.

 • Dětské ponožky

  Běžné dětské ponožky pro každý den. Máme pouze kvalitní, tenké i teplé dětské ponožky, do kterých se Vaše děti rychle zamilují.

 • Dětské sportovní ponožky

  Dopřejte svým dětem komfort při sportovních aktivitách. Naše dětské sportovní ponožky opravdu fungují a i dětem dlouho vydrží.

 • Punčocháče dětské

  Dětské punčochové kalhoty - punčocháče pro Vaše děti. Vzorované, nebo jednobarevné. Všechny velikosti. 100% bavlnějné dětské punčocháče vhodné i pro alergiky.

 • Dětské podkolenky

  Dětské podkolenky pro kluky i holky. Různé vzory, tenké i zimní vlněné MERINO, vše pro ten nejlepší komfort.

 • Dětské funkční prádlo

  I děti se chtějí cítit dobře. Naše dětské funkční prádlo (termo prádlo, termoprádlo) je oblečení (většinou prádlo) vyrobené ze speciálních materiálů, které odvádějí od těla vlhkost (pot). Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vlastních vláken. Použití dětského funkčního prádla je ve všech sportovních a outdoorových aktivitách i v mnoha běžných či pracovních činnostech, zvláště všude tam, kde se člověk často a střídavě potí a současně se potřebuje chránit před chladem apod. Použité "funkční" materiály se liší jak schopností odvádět vlhkost, tak dalšími specifickými vlastnostmi, jako zda je materiál hypoalergický (silproX), příjemný na nošení (bavlna/modal), lehký (Polypropylen), vhodný na základní či vrchí vrstvu, snadno pratelný apod.

na stránce
Zobrazují se 1 – 12 z 55 položek