Klasické

Kvalitní české ponožky pro běžné každodenní nošení? V našem obchodě si můžete vybrat ze sortimentu jak běžných univerzálních ponožek, tak i ponožek vysoce kvalitních - společenských. Naše společenské ponožky se vyznačují použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů, jako je např. macerovaná bavlna (vyšší odolnost), bio bavlna, modal, bambus apod...

Kvalitní české ponožky pro běžné každodenní nošení? V našem obchodě si můžete vybrat ze sortimentu jak běžných univerzálních ponožek, tak i ponožek vysoce kvalitních - společenských. Naše společenské ponožky se vyznačují použitím jen těch nejkvalitnějších materiálů, jako je např. macerovaná bavlna (vyšší odolnost), bio bavlna, modal, bambus apod. Nespornou výhodou našich společenských ponožek je dále extra prodyšnost, řetízkovaná špice, neškrtící lem, 200 jehlový úplet atd. Najdete zde i poměrně málo dostupné ponožky z 100% bavlny.

Více

Klasické Obsahuje 75 produktů.

podkategorie

  • Dámské ponožky

    Dámské ponožky, které jsou vyrobeny a tvarovány speciálně pro dámskou nohu. V různých barevných provedeních kombinacích. Máme dámské ponožky jednoarevné i v barevných mixech. Naše dámské ponožky jsou kvalitné a oblíbené.

  • Společenské ponožky

    Do práce i do divadla najdou využití naše společenské ponožky. V různých materiálech a kombinacích, jako např. bavlna - modal, bavlna - bambus, bio bavlna apod. Vše jen kvalitní s dlouhodobou výdrží.

  • Zdravotní ponožky

    Pánské, dámské a třeba i dětské zdravotní ponožky a podkolenky jsou důležitým pomocníkem při řešení zdravotních problémů. Zde najdete zdravotní ponožky s jemným, neškrtícím lemem pro diabetiky i např. kompresivní elastické podkolenky pro zvýšení sportovních výkonů, nebo zdravotní bandáže. Vše na jednom místě. Při závažnějších problémech doporučujeme poradu s lékařem.

na stránce
Zobrazují se 1 – 12 z 75 položek