Sportovní

Naše dámské a pánské sportovní ponožky VoXX či Lasting představují ucelenou kolekci ponožek pro nejrůznější využití a všechny sportovní aktivity. V nabídce najdete jak trekové ponožky, tak ponožky určené např. pro běh, cyklistiku, in-line bruslení apod. Všechny ponožky jsou vyrobeny pro vysokou zátěž a z velmi kvalitních, moderních a funkčních m...

Naše dámské a pánské sportovní ponožky VoXX či Lasting představují ucelenou kolekci ponožek pro nejrůznější využití a všechny sportovní aktivity. V nabídce najdete jak trekové ponožky, tak ponožky určené např. pro běh, cyklistiku, in-line bruslení apod. Všechny ponožky jsou vyrobeny pro vysokou zátěž a z velmi kvalitních, moderních a funkčních materiálů. Materiály jsou voleny tak, aby co nejvíce odpovídaly aktivitě, pro kterou jsou konkrétní sportovní ponožky určeny. Pro Vaše sportovní aktivity jsou naše ponožky tou správnou volbou.

Více

Sportovní Obsahuje 158 produktů.

podkategorie

 • Kotníkové ponožky

  Sportovní kotníkové ponožky, tzn. pod kotník. Tyto ponožky jsou vhodné zejména pro letní období, jsou tenké a některé modely jsou na chodidle z důvodu maximálního pohodlí na chodidle zesíleny. Vyzkoušejte nejkratší variantu ponožek.

 • Krátké ponožky

  Sportovní ponožky krátké, nad kotník. Naše krátké ponožky ideálně drží na noze a neshrnují se. Vyzkouštejte například ponožky vyrobené z materiálu LENZIG - PROFILEN, který snižuje tření v botě a chrání tak před vznikem otlaků.

 • Klasické ponožky

  Sportovní ponožky klasické. Ponožky s klasickou délkou se střbrem i bez. Najdete zde ponožky v různém složení materiálů jako např. s podílem bavlny, nebo ponožky čistě funkční z polypropylenu, polyamidu, nebo polyesteru.

 • TT A +30° až +10°C

  Sportovní ponožky, teplotní třída "A" - teplé klima. V tomto výběru najdete sportovní ponožky na léto. Jedná se o ponožky s lehkým úpletem i ponožky pro náročnou letní turistiku s froté ochrannými zónami.

 • TT B +20° až -5°C

  Sportovní ponožky, teplotní třída "B" - chladnější klima. Výběr ponožek tzv. celoročních. Zde vybírejte univerzální sportovní ponožky, které vyřeší každou situaci. Dobře se nosí a díky použitým funkčním materiálům udrží vaše nohy v ideálním stavu za každého počasí.

 • TT C +5° až -20°C

  Sportovní ponožky, teplotní třída "C" - mrazivé klima. Výběr sportovních ponožek pro zimní období. Hledáte ponožky pro zimní aktivity? Zde jste správně. Vyzkoušejte extra teplé ponožky s podílem vlny Merino! Zapomente že vám někdy byla zima na nohy.

 • TT D -10° až -30°C

  Sportovní ponožky, teplotní třída "D" - velmi mrazivé klima. Ponožky pro extrémní použití, které opravdu fungují.

na stránce
Zobrazují se 1 – 12 z 158 položek